🎬 Csatlakozz a MeseKincstár csatornához! 🎬
Ne maradj le a varázslatos mesékről és kalandokról!
⭐ FELIRATKOZÁS ⭐243 mesekincsvadász már csatlakozott! 🎪
1940-ben készült Walt Disney harmadik egész estés meséje. A nem csak gyerekeknek szóló, több részből álló komolyzenei darabban lenyűgöző módon kombinálták a zenét és a rajzfilmet. A darabban végigkísérhetjük az evolúciós fejlődést, megtekinthetjük az Órák táncát és feltűnik Mickey egér is. A mesék háttérzenéjét a Philadelphia-i Zenekar adja elő Leopold Stokowsky vezénylésével. Az előadás sikerességét bizonyítja, hogy a darabot újra retusálva, több jelenettel kibővítve Fantasia 2000 címen is bemutatták.






Hát, ez csak az első fele 🙁
nagyon jó mese és vicces
jomesek
ez mese